Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Indexing status
bo: དཀར་ཆག་གི་གནས་སྟངས
