Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Display
cs: Zobrazit

en: Include
cs: Zahrnout

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Blocks
cs: Bloky

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Indexing status
cs: Stav indexování

en: Re-index
cs: Reindexovat obsah
