Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Indexing status
eo: Indeksa stato
