Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: None
et: Puudub

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Views
et: Vaated

en: Display
et: Kuva

en: Include
et: Kaasa

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Blocks
et: Plokid

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Indexing status
et: Indekseerimise olek
