Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None
hu: Nincs

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Include
hu: Befoglalás

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Indexing status
hu: Az indexelés állapota
