Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna

en: Include
is: Telja með

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Blocks
is: Blokkir
