Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Indexing status
km: កំពុង​ធ្វើ​លិបិក្រម​ស្ថានភាព
