Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Blocks
ne: ब्लक
