Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Views
oc: Vistas

en: Display
oc: Afichatge

en: Include
oc: Inclure

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Blocks
oc: Blòts

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Indexing status
oc: Estatut de l'indexacion
