Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: None
sk: Žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Include
sk: Vrátane

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Blocks
sk: Bloky

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Indexing status
sk: Stav indexácie

en: Re-index
sk: Preindexovať
