Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Views
tr: Görünümler

en: Display
tr: Gösterim

en: Include
tr: Dahil et

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Indexing status
tr: Dizinleme durumu
