Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: None
af: Geen

en: Blocks
af: Blokke

en: Indexing status
af: Status van indeksering
