Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Views
ar: الرؤى

en: Display
ar: العرض

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Indexing status
ar: حالة الفهرسة
