Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: None
az: Yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display
az: Monitor

en: Include
az: Daxildir

en: Link text
az: Link mətni

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Post date
az: Yazı tarixi
