Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display
be: Паказ

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Blocks
be: Блокі

en: Indexing status
be: Статус індэксацыі
