Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Node ID
bg: Номер

en: Views
bg: Изгледи

en: Display
bg: Дисплей

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Blocks
bg: Блокове

en: Indexing status
bg: Статус на индексирането
