Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: None
bs: Nijedan

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Display
bs: Prikaz

en: Include
bs: Uključi

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Post date
bs: Datum objave

en: Indexing status
bs: Status indeksiranja
