Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: None
ca: Cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: Display
ca: Visualització

en: Include
ca: Incloure

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Blocks
ca: Blocs

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Indexing status
ca: Estat d'indexació
