Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Display
cy: Dangos

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: Blocks
cy: Blociau

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod

en: Indexing status
cy: Mynegeio statws
