Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Include
da: Inkludér

en: Link text
da: Linktekst

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Blocks
da: Blokke

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Indexing status
da: Indekseringsstatus

en: Re-index
da: Genindeksér
