Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: None
de: Keine

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Views
de: Ansichten

en: Display
de: Anzeige

en: Include
de: Einschließen

en: Link text
de: Link-Text

en: Updated date
de: Aktualisierungszeitpunkt

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Blocks
de: Blöcke

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Post date
de: Beitragsdatum

en: Indexing status
de: Indexierungsstatus

en: Re-index
de: Neu indizieren
