Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Indexing status
dz: གནས་ཚད་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།
