Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Indexing status
el: Κατάσταση ευρετηρίασης
