Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Views
eu: Bistak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Include
eu: Barne

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Indexing status
eu: Index-azioaren egoera
