Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Include
fa: پیوست

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Indexing status
fa: وضعیت شاخص
