Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Display
fi: Näyttö

en: Include
fi: Sisällytä

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Indexing status
fi: Indeksoinnin tila
