Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Content types
fr: Types de contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Views
fr: Vues

en: Display
fr: Affichage

en: Include
fr: Inclure

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Blocks
fr: Blocs

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Post date
fr: Date de publication

en: Indexing status
fr: Statut de l'indexation

en: Re-index
fr: Ré-indexer
