Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Views
gl: Vistas

en: Display
gl: Visualización

en: Include
gl: Incluír

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Post date
gl: Data de envio

en: Indexing status
gl: Estado de indexación
