Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
