Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Include
he: כלול

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Blocks
he: בלוקים

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Indexing status
he: מצב המיפתוח
