Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Views
hi: द्रश्य

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Include
hi: शामिल

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Blocks
hi: ब्लॉक
