Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Display
hr: Prikaz

en: Include
hr: Uključi

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Indexing status
hr: Status indeksiranja
