Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Blocks
hy: Բլոկներ
