Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Content types
id: Jenis konten

en: None
id: Tiada

en: Node ID
id: ID Node

en: Views
id: View

en: Display
id: Tampilan

en: Include
id: Termasuk

en: Link text
id: Teks tautan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Blocks
id: Blok

en: Post date
id: Tanggal posting

en: Indexing status
id: Status indeks
