Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Views
it: Viste

en: Display
it: Visualizzazione

en: Include
it: Includi

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Updated date
it: Data modifica

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Blocks
it: Blocchi

en: Post date
it: Data di inserimento

en: Indexing status
it: Stato dell'indicizzazione
