Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: None
ja: なし

en: Node ID
ja: ノードID

en: Views
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Include
ja: 含む

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Blocks
ja: ブロック

en: Post date
ja: 投稿日

en: Indexing status
ja: インデックス付けの状況
