Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Node ID
jv: ID Node

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan

en: Include
jv: Klebu

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Blocks
jv: Blok

en: Indexing status
jv: Status pangindekan
