Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Blocks
ka: ბლოკები
