Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Indexing status
kk: Статусты индекстей
