Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
