Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
