Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: None
lt: Joks

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Include
lt: Įterpti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Blocks
lt: Blokai

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Indexing status
lt: Indekso būsena
