Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: None
lv: Nav

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Include
lv: Iekļaut

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Blocks
lv: Bloki

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Indexing status
lv: Indeksācijas statuss
