Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
