Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Blocks
mn: Хавтангууд
