Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Views
mr: याद्या

en: Display
mr: दाखवा
