Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Include
my: ပါဝင်သည်
