Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Views
nl: Overzichten

en: Display
nl: Weergeven

en: Include
nl: Insluiten

en: Link text
nl: Linktekst

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Indexing status
nl: Indexeringsstatus
