Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Blocks
nn: Blokkar
