Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Views
pl: Widoki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Blocks
pl: Bloki

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Indexing status
pl: Status przeindeksowania
